Hakkımızda

Anasayfa | Hakkımızda

Hakkımızda

Tursab *A Grubu Seyahat Acentası olan firmamız EMR Turizm Otomotiv İnşaat A.Ş., 8069 Belge numarası ve Egripo Turizm Seyahat Acentası ünvanı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı Seyahat Acentaları Birliği Üyesidir.
Türk turizmine yıllarını vermiş dinamik kadromuz ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitemiz ile maksimum kalite ve güven anlayışı içinde bir sonraki tatil planınızın yine tek adresi olmaktır.
Edinmiş olduğu dürüstlük ve etik anlayış çerçevesinde hizmet verdiğimiz misafirlerimizden kazanmış olduğu sağlam dostluklar, iyi imaj ve“AYNI KALİTE, EN UYGUN FİYAT” sloganıyla turizime yeni soluk getirmiştir. Ekonomik fiyatı sağlayabilmek için en ucuz maliyetli pazarlama kanalları ve aracısız çalışma prensibinden yola çıkarak maliyetleri indirmiş. Bunu siz misafirlerine uygun tatil seçenekleri olarak sunmuştur.
Ödeme kanallarındaki çeşitliliğimiz ile siz değerli misafirlerimizin herzaman yanında olmayı hedefledik. Kaporalı Ödeme kolaylığı ve otelde ödeme seçeneği ile sizlere daha kaliteli , dürüt, ekonomik tatil imkanını sunmaktayız.
Tüm iletişim araçlarıyla yapacağınız şikayet ve önerileriniz bizlerin daha iyiyi sizlere sunmayı kolay hale getireceğinden fikirleriniz bizim için çok değerlidir.
Önerileriniz için 0850 533 0550 numaralı Çağrı Merkezimizi kullanabileceğiniz gibi, bilgi@oteldenfiyatal.com elektronik posta adresinden ve www.oteldenfiyatal.com adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
Misafirlerimize kaliteli ve iyi hizmet imkanları sunabilmek adına her gün daha fazla çalışarak, tatil adresinizin Tatilvitrini.com olarak kalabilmesi için tüm sınırları zorluyoruz. Tüm Misafirlerimize Unutulmaz Bir Tatili Şimdiden Vaat Ediyoruz…
 
Saygılarımızla,
 
www.oteldenfiyatal.com
 
 
*A Grubu Seyahat Acentesi: Tüm Seyahat Acenteliği Hizmetlerini İfa Eder.