Kurumsal

Hakkımızda

 

 

TARİHÇEMİZ

          ARTAŞ YAPI TAAHHÜT TURİZM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ 1989’da Yılmaz Yaramışlı tarafından karayolu ulaşımcılığı ile faaliyetlerine başlamıştır.Profesyonellik ve kurumsal hizmet anlayışı ile değişen şartlar ve trendler doğrultusunda güvenilir,istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyen firmamız müşterilerimiz den gelen talepleri de göz önünde bulundurarak  2009 yılında TÜRSAB  A acente belgesi alarak hava yolu ve kara yolu taşımacılığında Sihir Turizm çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.Sihir turizm bir aile şirketidir.Şirketimiz, Yönetim kurulu başkanı Yılmaz YARAMIŞLI, Oğulları Şirket  Genel Müdürü Faik YARAMIŞLI,Şirket Genel Müdür  yardımcısı Ali YARAMIŞLI tarafından yönetilmektedir.

        Güvenilir,istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyen firmamız müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak,2011 yılı Nisan ayında TATİLÇARŞISI birimimizi kurarak,yurt içi ve yurt dışı seyahat,konaklama,otel,paket turlar,kongre ve fuar organizasyonları,transfer ve vize hizmetleri  vermektedir.

       Gelişen hizmet sektöründe büyümeyi hedefleyen şirketimiz 2011 yılında kendi bünyesi içinde alt acentelikler vererek büyümeyi hedeflemiş,İzmir  bölgeleri(Buca Şirinyer,Basmane,Üçyol,Narlıdere, Balçova,Gaziemir,Çiğli,Hatay/Samandağ)şubeleri ile şeffaflık anlayışı ile hesap verebilen başarılı bir takım oluşturmuştur.

    Firmamız müşterilerine  değer yaratmak,beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek  amacı ile profesyonel call center ekibimizle 24 saat online destek sunmaktayız..

          İSO 9001-2008 Kalite Yönetim Standartları ile hizmet verdiği her ürün ve noktada üstün hizmet ve kalite anlayışını göstermektedir.

VİZYONUMUZ;

Hizmet  sektöründe koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyetini ilke edinmiş etkili,rekabetçi,yenilikçi güvenilir,sektöründe lider bir marka olmaktır.

MİSYONUMUZ;

-Misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak en iyi hizmeti sunmak

-Bireysel ve Kurumsal anlamda sürekli gelişmeyi sürdürmek

-Teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve misafirlerine sunmak

-Şeffaflık anlayışı ile hesap verebilen başarılı bir takım olmak

-Çalışanların tercih ettiği bir işyeri olmak